Jdi na obsah Jdi na menu
 


Micro RC auta

26. 1. 2009

Jestli se Vám zalíbily tzv " RC města " ( tj. město ve kterém jezdí rc auta ) a taky byste si takové chtěli postavit, tak pro auto 1:10 je to asi blbost, protože dům by byl velký asi jako auto 1:1, takže kvůli místu... No dejme tomu, že Vás  nápad postavit " RC město " neopustil, a chcete si ho postavit. Takže by to chtělo auto v nějakém menším měřítku, třeba 1: 72. RC auta se totiž vyrábějí i v tomto měřítku. Ale jednou z mála nevýhod je nabíjení přes vysílač, takže chvíli jezdíte, a pak čekáte než se auto nabije. Pokud nevíte kde takové auto koupi t za HODNĚ ROZUMNOU CENU, tak tady přikládám odkaz : http://www.levneknihy.cz/DetailZbozi.aspx?z=56499 

Existují také autíčka Zip Zaps ( fotky najdete na Googlu, a koupit se dají na www.ebay.com ) u kterých se dokonce dá měnit  karoserie, kola a dokonce i motor. Navic jsou autíčka velmi populární, značková, tudíš se nemusíte obávat že Vám " za 2 dny přestane jezdit ". Na závěr přidávám několik fotek.

 

Obrazek

Autíčko Zip Zaps, konkrétně Pontiac Trans Am

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

RC auto Nissan Skyline R34 v porovnání s tužkovou AA baterií.

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Micro RC autíčko bez karoserie, elektronika.

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Autíčka Zip Zaps a jejich bodykit, konkrétně Ford Mustang's. Tato sada obsahuje 3 motory, různé převody, 2 karoserie ( Ford Mustang GT 1965 a Ford Mustang GT-R ) a samozřejmě několik disků, a několik pneumatik. Samozřejmostí je také kufřík na přenos náhradních, a tuningových dílů.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář